
Британська Рада в Україні («British Council»):
Всі викладачі кафедри ІММК у рамках проекту «Англійська мова для університетів» («English for Universities») пройшли практичне навчання при Британській Раді з провідними експертами та методистами, отримали сертифікати і працюють згідно їх рекомендацій. З 2017 року проводяться тестування науково-педагогічного персоналу для підтвердження рівня володіння англійською мовою (міжнародний сертифікат APTIS).
Куратор від ЧДТУ при Британській Раді в Україні – доцентка кафедри ІММК Усик Людмилп Миколаївна.
Співробітництво з Представництвом Європейського Союзу в Україні
З 2018 року в ЧДТУ діє єдиний на території Черкаської області Інформаційний центр Європейського Союзу в Черкаській області. Інформаційний центр надає можливість доступу до електронних баз даних, які містять офіційні документи, що приймаються Європейською Комісією, Європейським Парламентом та іншими офіційними установами ЄС. На базі Інформаційного центру ЄС проводяться інформаційні заходи для студентів та викладачів з найбільш актуальних питань стосовно діяльності Європейського Союзу, його відносин з Україною, презентації освітніх програм ЄС для студентів та молодих науковців. У 2019-2020 н.р. Інформаційним центром проведено тематичні лекції для студентів та аспірантів з питань академічної мобільності, участі у волонтерських програмах та ініціативах ЄС, залучення грантових ресурсів ЄС в процесі створення та ведення власного бізнесу, реалізації громадських ініціатив. Забезпечено інформаційну підтримку заходів Представництва ЄС, що проводились в дистанційному режимі підчас карантину та долучення широкого кола стейкхолдерів з Черкаської області до вебінарів та тренінгів від Представництва, взято участь в Днях кар’єри. Серед основних заходів слід відмітити ІІ форум мереж ЄС та Єврошколу (3-4.10.2019), відеоконференція «Пріоритети допомоги ЄС Україні для подолання наслідків епідемії COVID-19» (23.04.2020), серія вебінарів «Мікробізнес в Україні: європейський досвід» (07-08.05.2020), вебінар «Можливості ЄС для молоді та політика Східного Партнерства (17.05.2020), серія вебінарів «Як владі та ГО втілити проєкт за підтримки ЄС: успішні кейси» (9-11.06.2020, 22-24.06.2020).


Німецька служба академічних обмінів DAAD
Програма DAAD «Підтримка інтернаціоналізації закладів вищої освіти України» (DAAD Programme: Support for the internationalisation of Ukrainian higher education institutions).
Студенти навчаються за програмами неформальної освіти та академічної мобільності за підтримки DAAD. Доцентка кафедри ІММК Ігнатьєва Ольга Сергіївна працює в рамках міжнародного дослідницького проекту «TU Dresden baut Brücken: Anwendung und Weiterentwicklung digitaler Lehre in Kriegszeiten» (DAAD).
Інститут міжнародної освіти CIVIC (The CIVIC-Institute) спільно з інститутом міжнародних відносин (The Institute for Foreign Cultural Relations, IFA) за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.
Завідувач кафедри ІММК Мирослава ЧЕПУРНА бере участь у Проєкті „Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні „Мир у цифровий час”


Фонд «Східна Європа» і ChildFund Deutschland
Програма «Діалогова та медіакомпетентність як шлях до порозуміння в українському суспільстві»: участь у тренінгах з питань ненасильницької комунікації, стажування з конфліктного менеджменту і комунікації в м. Берлін. Мета стажування – підвищення рівня діалогової компетентності, участь в програмі тренінгів, які сприяють підвищенню якості викладання дисциплін, зокрема це інтерактивні методи передачі інформації та забезпечення ефективності діалогової компетенції у співпраці зі студентами. Вивчення досвіду Німеччини в сфері медіа компетенції та ведення діалогу.