ВИПУСК 2022

ВИПУСК 2022!!! Як завжди, день прощання з навчальним закладом наповнює нас і радістю, і сумом. Радіємо, бо в групі МНП-05 спеціалізації “Германські мови та літератури (переклад включно) перша німецька – ДВА ЧЕРВОНІ ДИПЛОМИ- Мальцева Юлія та Підласий Дмитро! Для вас, дорогі випускники – це щасливі хвилини, а для викладачів та співробітників вони радісно-сумні. Адже, викладачі вкладали в Вас свої знання, душу і серце.Як швидко промайнув час і настав день випуску зі стін рідної Alma Mater. Позаду – студентські будні та свята, іспити та заліки, захист дипломних робіт, попереду – можливість реалізувати себе як фахівця та особистість в зрілому, дорослому житті.Кожен знайшов собі тут, в університеті, вірних друзів, здобув спеціальність, отримав неоціненний життєвий досвід! Всі ви згадуватимете роки навчання як найкращі роки вашого життя! А ми згадуватимемо вас і будемо пишатися вашими здобутками!