Учора студенти – сьогодні випускники!

Чотири роки минули як один день! І ось уже студенти  групи НП-85 (спеціальність «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька)» отримали дипломи бакалавра -це один із перших і найважливіших документів уже дорослого життя. Він, наче путівка в самостійний світ, де набуті в університеті знання стануть у нагоді та відкриють перед вами нові можливості й перспективи професійного росту.

Від усього серця колектив кафедри іноземних мов та міжнародної комунікації вітає вас, шановні випускники!  Бажаємо вам міцного здоров’я, завзяття та творчої енергії, невпинно йти вперед до своєї мрії. Творчо мислити, прагнути пізнавати незвідане, висувати перед собою досяжну мету і добиватися свого. Висловлюємо всім подяку за якісне навчання, здійснені наукові пошуки та здобуті результати. Зичимо всім здобути кваліфікацію магістра та досягти найвищих сходинок кар’єрного зростання.

Будьте сильними й мудрими, любіть Україну і свою Alma-mater!