Запрошуємо на навчання до МАГІСТРАТУРИ за освітньо-професійною програмою « Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька».

Мрієте про навчання у магістратурі? Вправно володієте словом, прагнете досягнути вершин перекладацької майстерності, розкрити секрети успішного публічного виступу, опанувати сучасні перекладацькі  IT-технології , досконало  вивчити германські мови та літератури? Тоді вам  до нас!

Викладачі кафедри іноземних мов та міжнародної комунікації  допоможуть  реалізувати ваші амбітні плани та відкриють  нові перспективи для професійного зростання!

Студенти, які навчаються в магістратурі, вивчають такі дисципліни: Редагування різногалузевих текстів, Інформаційні та Інтернет технології у перекладознавстві, Проблеми науково-технічного перекладу, Ділові переговори та конференц-переклад, Актуальні питання сучасного перекладознавства, Переклад різногалузевих текстів та інші.

Більш детально з програмою навчання та умовами вступу можна ознайомитись на сайті кафедри та університету.