МІЖНАРОДНА СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

21-23 вересня відбувається серія студентських конференцій, організованих університетом-партнером ЧДТУ STEKOM University (Індонезія) в рамках програми культурного обміну “CULTURE EXCHANGE”.

В рамках співпраці ЧДТУ з університетом STEKOM наші студенти-магістранти  групи МНП-15 Анна Ковтун та Олег Гуравський взяли участь в першому заході міжнародної програми. Близько 20 учасників розповідали про історичну спадщину, культурні і кулінарні традиції своїх народів. Чудові презентації, захоплюючі розповіді  і обговорення об’єднали представників 12 різних країн. Наша Аня чудово справилась з завданням познайомити  учасників з національними традиціями та українськими стравами! Її розповідь надзвичайно зацікавила слухачів, які задавали питання і навіть захотіли приїхати в Україну поласувати нашими смаколиками)) Хочеться відзначити і високий рівень володіння англійською мовою Ані та Олега! Вони навіть попрактикувалися в перекладі конференцій і відмітили, що це нелегко, але надзвичайно цікаво! Молодці!