ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ

15 грудня 2023 року на кафедрі іноземних мов та міжнародної комунікації відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів ОП «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька».
Відзначимо, що теми представлених робіт актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер. Магістерські роботи відображають досить високий рівень фахової підготовки випускників, що відмічено комісією на чолі з головою ЕК к.філол.н, завідувачем кафедри філології ННІ іноземних мов Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Овсієнко Л. О.

Виступи студентів супроводжувалися цікавими презентаціями, а їх кваліфікаційні роботи відзначалися змістовністю та глибиною розкриття наукових проблем. Розглядалися різні теми: «Лінгвістичні та екстралінгвістичні аспекти перекладу текстів політичної тематики», «Аналіз перекладацьких трансформацій у німецькому перекладі драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», «Специфіка аудіовізуального перекладу», «Лексико-граматичні особливості перекладу інструкцій», «Специфіка перекладу німецькомовних новинних текстів» тощо.

Колектив кафедри від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт! Бажаємо кожному досягнути вагомих успіхів та втілити всі мрії в життя!!!