ВІТАЄМО МАГІСТРІВ!

Дорогі наші випускники!

Вітаємо з успішним завершенням ще одного важливого етапу у вашому житті та отриманням диплому!

Нехай ваше життя після закінчення навчання буде ще яскравішим! Нехай знання, отримані в нашому університеті відкриють двері у світ успішної кар’єри і великих життєвих можливостей!

Щиро бажаємо вам не втрачати амбіцій, наполегливості, студентської легкості, віру в себе і в свої можливості! Живіть, мрійте, працюйте, господарюйте на своїй землі, прославляйте Україну, приносьте нові ідеї, досягнення і здобутки, міжнародне визнання! Кафедра іноземних мов та міжнародної комунікації буде завжди поруч і запрошує вас уже у новій якості аспірантів, науковців, роботодавців! Дякуємо! Ви, без сумніву , найкращі випускники І майбутнє України!

Щиро ваші викладачі кафедри ІММК!