УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ В ПРОГРАМІ CISCO NETWORKING ACADEMY

Наші викладачі , які працюють зі студентами факультету інформаційних технологій і систем, в 2023 році доєдналися до курсу CISCO NETWORKING ACADEMY з вивчення англійської мови для ІТ.

Група студентів ПЗ-2004 (ФІТІС), в якій англійську мову викладає доцент  Людмила Віталіївна Потапенко, вже успішно завершили курс English for IT  та отримали міжнародні сертифікати.

Результати курсу будуть зараховані на іспиті з Іноземної мови за професійним спрямуванням.

Нагадаємо, що Мережева академія Cisco — це найбільша та найтриваліша освітня програма, яка забезпечує інклюзивне майбутнє для студентів та викладачів у всьому світі. Безліч курсів, пов”язаних з програмуванням, ІТ технологіями, соціальними мережами тощо, дають змогу отримати або вдосконалити знання для того, щоб знайти гідну роботу, стати більш кваліфікованим фахівцем.

Вітаємо Анну Колісник, Андрія Пустовіт, Сергія Сиротенко, Олександра Сергієнко, Вячеслава Цибенко, Олега Куценко, Олександра Задорожного, Ярослава Малаховського та Потапенко Людмилу Віталіївну!